E-Dönüşüm Modülü

E-Fatura, E-Arşiv işlemlerinizi tek çatı altında toplayın

E-Dönüşüm

E-Dönüşüm Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-Bilet, e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM), e-Müstahsil makbuzu (e-MM), e-Adisyon vb. gibi dijital dönüşüm uygulamalarıdır.

Bu uygulama sayasinden hem çok ciddi maliyet tasarrufu sağlanmış hemde kağıt tasarrufu ile milyonlarca ağaç kesilmekten kurtarılmıştır.

E-Dönüşüm uygulamalasına geçiş çok hızlıca yapılabilmektedir. Maliyetler ile daha önceki kağıt belge maliyetlerinin yüzde 10'u bile değildir.

E-Faturalarınız, e-İrsaliyeleriniz, e-Defterleriniz, e-Makbuzlarınız, e-Biletleriniz, bordrolarınız, ücret pusulalarınız, zaman çizelgeleriniz, tebligatlarınız, ihtarlarınız ve mutabakatlarınız EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Faturalarınıza dilediğiniz an çevrimiçi erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve PDF baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

5 Gün Ücretsiz Deneyin
Kolay Kullanım

Kullanım kolaylığı sunan arayüzü sayesinde, herhangi bir eğitim almanıza gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Süreç

Keseceğiniz faturalarınızı hem e-fatura kullanan müşterileriniz hem de kullanmayan müşterileriniz için hızlıca oluşturabilirsiniz.

Heryerden Erişim

Ofis dışında olduğunuz zamanlarda da fatura takibini yapabilirsiniz. Cix'i tablet, laptop veya cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

HEMEN 5 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Ücretsiz
Kullanmaya Başla