Randevu Takip Modülü

Kolay randevu verme & pratik takip

Bölgesel Randevu

Bölge bölge randevu oluşturarak müşteri seanslarını kolayca yönetebilirsiniz. Hizmet seanslarını tanımladığınız müşterilerinizin kalan-girilen seans takibini kolayca yapabilirsiniz. Güzellik, fizyoterapi, saç ekim merkezleri ve daha birçok randevu ile çalışan sektörlere uygun olarak tasarlanan randevu sistemi siz müşterilerimiz için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


Randevu Takip

Randevu takibi ile işlerinizi kolayca yoluna koyun. Müşterilerinize daha hızlı hizmet verebilmeniz için bir hazırlanmış bir randevu sistemi bulunmaktadır. Randevunuzu kaydetmek, değiştirmek, randevu kişisine ulaşmak ve bilgilerini kontrol etmek sadece bir kaç tık uzağınızda. Göz yormayan sade ve kolay anlaşılır tasarımıyla hızlı bir şekilde kullanımı öğrenebilirsiniz.

5 Gün Ücretsiz Deneyin

Randevu Takvim

Randevu takvimi sadece iş yükünüzü azaltmakla kalmıyor, size randevularınızı kolaylıkla yönetebilme ve randevular ile birlikte kişi bilgilerini de yönetebilme şansı veriyor. Online randevu takvimini cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarlarınızdan kurulum gerektirmeden kolayca güven içeresinde kullanabilirsiniz. Randevu defterlerinden ve excel sayfalardan kurtulmanız için harika bir fırsat olan randevu takvimi sizi tüm zorluklardan kurtaracak.

Geliştirilmiş Randevu Sistemi

  • Randevu Takvimi
  • SMS Bildirimi
  • Bölge-Bölge Randevu

Randevu Takvimi

Randevunuzu kaydetmek, değiştirmek, randevu kişisine ulaşmak ve bilgilerini kontrol etmek sadece bir kaç tık uzağınızda. Birden fazla kullanıcı ile kullanabilme özelliği olan randevu takip sistemini istediğiniz kadar yetkili kişi ekleyebilir ve birlikte kullanabilirsiniz.


5 Gün Ücretsiz Deneyin

TOPLU SMS

Müşterilerinize SMS yolu ile sistem üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Entegre sms modülü ile müşterilerinize tek tıklama ie önceden hazırladığınız şablon mesajları yollayabilirsiniz. Dilerseniz hiç yorulmadan bir sonraki günün randevuları için müşterilerinize sms yoluyla hatırlatıbilirsiniz.

Bölge-Bölge Randevu

Müşterilerinize hizmet seanslarını tanımladıktan sonra, tanımlanan seans hakkı kadar bölge bölge randevu verebilirsiniz. Güzellik, fizyoterapi, saç ekim merkezleri, diş hekimleri ve daha birçok randevu ile çalışan sektörlere uygun olarak tasarlanan randevu sistemi siz müşterilerimiz için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

HEMEN 5 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Ücretsiz
Kullanmaya Başla