Stok Takip Modülü

Detaylı stok envanter takibi

Stok Takibi

Bu sistem stok takip sürecini dijitalleştirerek bu sürecin çok daha pratikleşmesini sağlar. Tek bir ekran üzerinden firmanızdaki ürünlerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Birden fazla şubede farklı kayıtlar tutmaya çalışıp, bunun getirdiği karışıklıkla uğraşmak zorunda kalmadan, tek ekranın karşısında tüm şubelerinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş raporlama özellikleri bulunan sistem, işletmenizin stok verilerini ayrıntılı bir şekilde takibi ve ticari faaliyetlerin yüksek kârlılıkla devamı için alınacak yeni kararların bu detaylı bilgi ışığında alınması açısından da büyük öneme sahiptir. Stok giriş çıkışlarını takip etmeyi basitleştirerek stok kayıtları hatasız bir şekilde tutulabilirken ayrıca stok miktar kayıtlarındaki her türlü hareketin takibi de yapılabilir.

Özellikler
Stok Hareketleri Giren - Çıkan Kontrolü Kalan Envanter
Heryerden Erişim Kolay Kullanım Alış - Satış Fiyatı Karşılaştırma
5 Gün Ücretsiz Deneyin

Stok Envanter Takibi

Stok Envanter Listesi ile firmanızın deposundaki ürün giriş - çıkışlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Tarih bazlı filtreleme yaparak ne kadar alış - satış işlemi olduğunu kontrol edebilirsiniz. Üstelik alış - satış fiyatlarını kdv dahil ve harici şeklinde istediğiniz gibi fiyatlandırma yapabilir ve anında fiş kesebilirsiniz. Alış - satış işlemi yaptıkça ürün envanter durumunuz otomatik olarak güncellenir. Sizde stok - ürün takibinizi kolay ve detaylı bir biçimde takip edip, istediğiniz yerden firmanızın ürün - stok kontrolünü sağlayın.

HEMEN 5 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Ücretsiz
Kullanmaya Başla